אנשי נהלל היקרים לי

הודעות מהמזכירות • 19/6/2021 כניסות

אנשי נהלל היקרים לי,

תודה רבה על כמעט 4 שנים נפלאות מלאות ביצירה, בקשרים ובעיקר בהמון שמחה וכיף!

יחד הקמנו בשנים האלה מפעלים משמעותיים, יצרנו מסורות חדשות ופיתחנו את הקיימות- מועדון חופשת לידה, פרויקט מסיבת גן, קייטנת סבים וסבתות, מיני נהלל, הרצאות, ערבי תרבות, חגים, יום האישה, ימי ניקיון, שוק איכרים נהללי, ימי הקורונה שהיו מלאים בפעילות ובעשייה התנדבותית ועוד ועוד ועוד....

מצרפת כמה מילים שקראתי בערב מתנדבים בשבוע שעבר אבל הן מיועדות לכולכן.ם.

וואוו איך בכלל אפשר להתחיל לסכם תקופה שכזו?

עברו כמעט 4 שנים מאז שנכנסתי לתפקיד וזה באמת מרגיש כאילו חלפו רק מספר שבועות.

בארבעת השנים הללו זכיתי לעבוד במקום שהכי קרוב ללב, בבית. 

עבדתי עם עשרות צוותים- מתחלפים וקבועים, ובכל פעם נדהמתי מחדש מרמת המחוייבות, מהרצון הענק לתרום, מהעשייה הבלתי פוסקת, מהיצירתיות מהעובדה שבאמת ניתן לעשות כאן הכל.

מגיל צעיר מאוד אני זוכרת את סבא וסבתא שלי, את ההורים שלי ואת הדודים שלי פעילים בתחומים רבים כאן בכפר שלנו. 

בתור ילדה חיכיתי בצפייה אדירה לימי הקיץ באמפי לחזרות לח אלול, לאווירת החג בימים שלפני שבועות, לבריכה, לטקסים ובעיקר חיכיתי ליום בו אוכל אני לקחת חלק בעשיה הקהילתית. 

אין מאושרת ממני לגדל את הילדות שלי באווירה הזו בה אני גדלתי. לפעמים מרגישה כאילו אני ממש צופה בשידור חוזר של ילדותי שלי. 

אני מאמינה שרק בזכות קהילה כל כך ייחודית וחזקה אפשר לשמר את התחושות האלה  לאורך 100 שנים.

אני רוצה להודות לכם, לכל אחת ואחד על שיתוף פעולה יוצא דופן, על הפירגון, על התמיכה, על הרוח הגבית בכל פרויקט שיצא, על ההודעות המרגשות בתם כל טקס או אירוע, על שהסכמתם לקחת על עצמכם פרויקט ועוד פרויקט והכל בחיוך ובאווירה כל כך נעימה וטובה.

תודה ליאיר מור שהיה קשוב, מפרגן, ובעיקר כל כך נעים, למדתי ממך הרבה על סבלנות, כבוד לאחר ורצון טוב. 

תודה לאילנה המר שהייתה היועצת הצמודה שלי, כמעט כל פרסום, ורעיון עבר דרכך ואת תמיד ידעת לתת את הטאצ' הסופי ולהציע עוד רעיון יצירתי.  

תודה לרותי אלקנה שאיתה עבדתי יחד על פרויקט נהלל אן ארבור, בשקט בשקט את מובילה את הפרויקט הענק הזה במסירות והשקעה אין סופית, תמיד בחיוך, כל משימה נראית לך פשוטה וקלילה לביצוע וגם כשאני נבהלתי או לא בדיוק הבנתי איך נגיע לתחנה הסופית ידעת להאיר את הדרך באור המיוחד שלך ולגרום להכל להסתדר במקום. 

תודה לתם שבלעדיה אני באמת חצי בנאדם. אם היו מקליטים את השיחות האינסופיות שלנו בטוח היו נדהמים לגלות עד כמה אנחנו חופרות בכל פסיק ופסיק בכל פרויקט. היה לי העונג והזכות לעבוד איתך צמוד צמוד. תודה על הכל, את אלופת העולם, בהזדמנות הזו אאחל למיכל בהצלחה, יהיה לך כיף אני מבטיחה!

ויש לי עוד כל כך הרבה תודות ושמות שאני לא יודעת איפה להתחיל ואיפה לסיים- אז את שאר התודות נעשה בחיבוקים של אחרי הנאומים....

ובכל זאת תודה אחרונה לנשות בוקר טוב ולסבתא נחמה שלי האהובה שמהוות השראה אין סופית לעשיה, ליוזמה והעצמה נשית מיוחדת במינה, הייתן לי למגדלאור, לסמן ימני ולמקור אדיר לרעיונות ויצירה.

נתראה בצוותים, בחגים ובעיגול.

שלכם,

ניר.